Renginiai ir edukacijos vaikams

Dažno tėvelio galvoje nuolat sukasi mintis "Ka veikti Kaune su vaikais?", "Kur švęsti vaiko gimtadienį?" "Kokią dovaną vaikui padovanoti šiais metais?"

Rasti atsakymą į šiuos klausimus išties nelengva užduotis, ypač kai norisi ne tik pradžiuginti vaiką, bet ir ugdyti bei lavinti jo gebėjimus. Tikime, kad meno edukacija vaikams - vienas geriausių užsiemimų, lavinantis įvairių gebėjimų vaikų vaizduotę, kūrybišką mąstymą ir kitus vaikučio gebėjimus. Čia gabiems vaikams sudarome puikias sąlygas atskleisti savo potencialą!

Studijoje vyksta dailės raiškos ir dailės terapijos edukacijos vaikams, kurios tampa smagiu laisvalaikiu, nes profesionali menininkė lengvai randa bendrą kalbą su vaikučiais ir būdą juos sudominti. O ir užsiemimų spektras čia labai platus - papuošalų gamybos pamokos, keramikos dekoravimas, tapyba akriliniais dažais ant drobės, tapyba akvarele, Ebru - tapyba ant vandens, formuojamasis plastikas, meduolių dekoravimas, vazonėlio dekoravimas mozaikos technika ir augalo (gėlės) sodinimas į jį ir daug daug kitų užsiemimų vaikučiams. Edukacijų metu išbandomi įvairūs, atsipalaidavimą skatinantys, dailės terapijos metodai.

Edukacijos vaikams turi pertraukėles, kurių metu vaikai gali ilsėtis ir bendrauti jaukioje aplinkoje, pasivaišinti sultimis, vaisiais...

Padovanokite savo vaikui ir sau nepakartojamą ir prasmingą, kūryba nuspalvintą laiką, o savo namus papuoškite unikaliu vaiko sukurtu darbeliu!

Vaikų laisvalaikis ir gimtadieniai - kitaip!


Daugiau informacijos el.paštu: spalvupasakos@gmail.com, telefonu: +370 682 27 357, arba užpildžius šią formą: