Šventės Suaugusiems

Ar kada nors kirbėjo mintis: "Gimtadienis kitaip? Būtų smagu!"

Kūrybinės saviraiškos ir laisvalaikio studijoje  "Spalvų pasakos" organizuojami originalūs gimtadieniai suaugusiems, kurių išskirtinumas - pasirinkta kūrybinė veikla, kurios metu kiekvienas gimtadienio dalyvis kuria individualų meno kūrinį. Visame kūrybos procese dalyvauja ir padeda profesionali dailininkė, todėl jis tampa maloniu laisvalaikio praleidimo būdu, o rezultatas džiugiai nustebina!

Toks gimtadienis - puiki gimtadienio idėjos galimybė bet kokio amžiaus žmogui - tiek jaunimui, tiek senjorams! Edukacinės programos suaugusiems tinka visiems, nes kūrybinių veiklų spektras didelis ir nuolat atnaujinamas. Ar tai būtų dovana mamai - jaukioje kompanijoje tapomi individualūs paveiklai ant drobės pagal pavyzdį. Ar 18 gimtadienio dovanos idėja - angelo sargo kūryba žengiant į pilnametystę. Ar dovana draugei gimtadienio proga - piešimas EBRU (piešimo ant vandens menas) technika. O gal mandalos kūrimas ir spalvinimas bandant geriau pažinti ir suprasti save?

Susisiekite su mumis ir kartu sukursime nepamirštamą gimtadieninę kelionę į kūrybos pasaulį! El. paštu: spalvupasakos@gmail.com, telefonu: +370 682 27 357, arba užpildę šią formą: