Tapybos popietės

Ieškote idėjų kas vyksta Kaune?

Ar edukacinės pramogos, kaip dovanų idėjos, nes artėja draugės gimtadienis ir norite ją nustebinti?

Tuomet kviečiame jus į Tapybos popietes! Šios edukacinės programos metu tapomas asmeninis paveikslas pagal pavyzdį. Tapyba akriliniais dažais ant drobės gali pasirodyti sudėtingas užsiėmimas, tačiau piešdami drauge su profesionalia tapytoja ir matydami jau baigtą paveikslo pavyzdį, žingsnelis po žingsnio nusitapysite savo paveikslą, papuošiantį Jūsų ar Jums brangaus žmogaus namus. Ar tai būtų paveikslas jūros tema, ar gėlių piešimas - po tapybos pamokos nustebsite kaip gerai mokate piešti!

Paklausite "Kaip piešti?" O gi, patirtis visiškai nereikalinga, nes tapyti gali kiekvienas! Stabtelkite, atsipalaiduokite, mėgaukitės kūrybos procesu bei puikiu rezultatu! Ir akimirksniu meno terapija virs į meno magiją!

Atvykite, nes tai ne tik tapybos pamokos suaugusiems, senjorams bei vaikams, bet ir puikus laisvalaikio leidimo būdas visai šeimai!


Jubiliatui, į renginį atėjus dviese ar grupei draugų, taikoma nuolaida.    Į kainą įeina visos priemonės: drobė 40x50, akrilo dažai.                        Jūsų laukia simbolinės vaišės - arbata, kava.

Padovanokite sau nepakartojamą, kūryba nuspalvintą laiką!