Leiskite prisistatyti...

Apie Spalvų pasakas


Susisiekime!

Sveiki, aš esu Jurga, arba kitaip - Spalvų Pasakos. 

Kodėl Spalvų pasakos? Ogi todėl, kad Spalva savyje visada turi paslapties ir stebuklo momentą, kaip Pasaka. Pati žmogiškoji kūryba - nuo pradžios iki pabaigos - tai mažytis stebuklas.

Spalvų pasaulyje gyvenu labai seniai. Nuo pat vaikystės. Kiek save pamenu, pagrindinė žaidimų forma visada buvo piešti, lipdyti, klijuoti, derinti audinių atraižų spalvas, ornamentus, grožėtis ir tyrinėti... Nuo mažens turėjau galimybę stebėti gamtą, besikeičiantį Dzūkijos peizažą ir tuo pačiu lankytis parodose, koncertuose, spektakliuose, kitaip tariant, vaiko akimis stebėti ir jausti kultūrinį gyvenimą. Visa tai turėjo įtakos renkantis studijų kryptį. Neatsitiktinai gyvenimo kelias atvedė į studijas Dailės akademijoje, kurias vainikavo menų magistro diplomas, šiek tiek vėliau studijos Vytauto Didžiojo universitete ir įgytas edukologijos magistro laipsnis, ugdymo organizavimo specialybė. Žinios įgytos studijų metu bei palaipsniui sukaupta patirtis, auginant tris nepaprastus vaikus ir kiekvieną dieną dirbant su smalsiais, be galo kūrybingais vaikais gimnazijoje, vedant mokymus suaugusiems, seminarus pedagogams, leido suprasti, kad menas - tai ne tik kūryba, orientuota į rezultatą.

Menas - ne tik estetikos ar įvairių technikų išmanymas ir įvaldymas, bet ir procesas, kurio metu žmogus atranda neatrasta, patiria kūrybos džiaugsmą, atsipalaiduoja, nurimsta, įgyja pasitikėjimo bei turi galimybę skirti laiko sau ir geriau save pažinti. Galų gale, menas gali būti be galo linksmas, džiaugsmingas ir šmaikštus.

Tikiu, kad menas daugeliui gali tapti puikia saviraiškos forma. Įtampų, skubėjimo ir greičio pasaulyje menas gali tapti ramybę ir džiaugsmą dovanojančiu faktoriumi. Esu įsitikinusi, kad norint kurti, nebūtina turėti specialių įgūdžių ar meninį išsilavinimą. Svarbu norėti ir nebijoti. Aš šiame kelyje būsiu Jūsų - mažų ir didelių - drąsintojas ir patarėjas.

Nuoširdžiai tikiu, kad niekada žmogus nebūna toks gražus, koks jis būna kurdamas. Todėl kviečiu ir Jus keliauti kartu su manimi, patikėti savimi ir patirti kūrybos stebuklą.

Iki susitikimų "Spalvų Pasakose"

Jurga